فهرست بستن

بیانیه پیرامون بدرفتاری پلیس کشورهای اروپائی با مخالفان حکومت اسلامی

پیرامون بدرفتاری پلیس کشورهای اروپائی با مخالفان حکومت اسلامی

هموطنان عزیز،


نمونهء رفتار زنندهء پلیس کشور سوئد با تظاهر کنندگانی که برای مخالفت با سفر جواد ظریف، نمایندهء حکومت غاصب اسلامی مسلط بر ایران، گرد آمده بودند یکبار دیگر نشان داده است که اپوزیسیون برانداز این حکومت در خارج کشور، بدون داشتن نهادی منسجم و مرکزی که معرف تلاش آنان برای آزادسازی ایران از شر حکومت اسلامی و استقرار یک حکومت مبتنی بر دموکراسی و سکولاریسم باشد، حکم جمعیتی پراکنده و سرگردان را خواهد داشت که کشورهائی که هنوز روابط خود را با این رژیم خون آشام حفظ کرده‌اند قادرند به هر بهانه‌ای آنان را سرکوب کرده و هرگونه نسبتی را به آنان اطلاق کنند.
ما یقین داریم که ساختن چنین نهادی تنها از جانب نیروهائی بر می‌آیند که می‌توانند با جلب پشتیبانی چهره‌های موجه سیاسی و اعتماد ملت ایران در این راستا اقدام کنند و نه مخالفان سکولاریسم و دموکراسی، در هر لباسی که باشند.
حوادث اخیر، همهء ایرانیان خارج کشور را به لحظهء تصمیم‌گیری در مورد نقش خود در ساختن ایران آزاد و آباد فردا فرا خوانده است. شما، با تکیه بر نهادی که نمایندگی بیشترین ایرانیان سکولار دموکرات را داشته باشد قادر خواهید بود از سد ممانعت‌ها و سرکوب‌های دوستان حکومت اسلامی گذشته و ارادهء خود را بر رهبران این کشورها تحمیل کنید.
مهم تصمیم‌گیری، گزینش سازمان مورد علاقه و پیوستن به آن، چه بعنوان عضو و چه در قامت هوادار است. اگر این روند ضروری هرچه زودتر اجرائی شود خواهیم دید که کدام آلترناتیو سیاسی از جانب ایرانیان مبارز مأموریت می‌یابد تا صدای رسای آنان در مخالفت با حکومت اسلامی و تحمیل تغییر رفتار کشورهائی باشد که با این حکومت روابط دوستانه دارند.
ما، در حزب سکولار دموکرات ایرانیان، به پیدایش و برآیش جبهه‌ای ائتلافی از احزاب و سازمان‌های دموکراتیک و سکولاری رأی می دهیم که از یکسو پشتیبانی شاهزاده رضا پهلوی را، بعنوان سرمایه‌ای ملی برای رساندن ایران‌مان به یک حکومت مبتنی بر حاکمیت ملی (چه جمهوری و چه پادشاهی – هر دو نمادین)، با خود داشته، و از سوی دیگر، بطور مشخص برنامه‌های خود را برای رساندن کشور به یک حکومت غیر مذهبی – غیر ایدئولوژیک و براندازندهء تبعیض‌های گوناگون عارض در کشورمان اعلام بدارد.
بیائید، گوش بزنگ اقدامات جاری در اردوگاه سکولار دموکراسی ایران بوده و با هم و مشتاقانه در راه ایجاد چنان آلترناتیوی گام برداریم.

شورای مرکزی حزب سکولار دموکرات ایرانیان

اول شهریور ماه ۱۳۹۸

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *