فهرست بستن

بیانیه حزب سکولار دموکرات ایرانیان پیرامون واگذاری بخشی از دریای مازندران به بیگانگان

هموطنان
بار دیگر حکومت اسلامی مسلط بر ایران دست به بخشیدن بخشی از تمامیت ارضی ایران زده و قصد دارد تا بخش های عظیمی از سهم ایران در دریای مازندران را به دیگران وا گذارد. همین امر نشان دیگری از این واقعیت آشکار است که این حکومت محال است دست به اقدامی زند که گوشه ای از آن به نفع ملت ایران باشد.
به همین دلیل، بعنوان اقدامی آینده نگرانه، وظیفهء هر فعال سیاسی است تا به جهانیان بگوید که ملت ایران هیچ یک از قراردادهای امضاء شده بوسیلهء این حکومت اشغالی و سرکوبگر را بصورتی خودبخودی قانونی نمی داند و در آینده خواهد کوشید تا آنها را با اتکاء به منافع راستین ملتی مستقل ارزیابی کند.
این مأموریتی برای یک فرد یا تشکیلات خاص نیست و هر ایرانی، با نشان دادن صریح مخالفت خود با بخشیدن آب و خاک ایران، باید به همگان بگوید که قراردادهای این رژیم استبدادی مذهبی از نظر ملت ایران بی اعتبار بوده و حکومت آینده ایران آنها را مورد تحدید نظر قرار خواهد داد.
در این رابطه لازم است تا سکولار دموکرات های ایران، بعنوان بخشی مهمی از این ملت، از هم اکنون به حکومت سکولار دموکراتی که امیدوارند جانشین حکومت غاصب فعلی شود مأموریت دهند تا در تمام قراردادهای امضاء شده این حکومت تجدید نظر کند.
و ما، بعنوان یک حزب سیاسی سکولار دموکرات که می خواهد در ایران آزاد آینده به فعالیت بپردازد، از هم اکنون اعلام می داریم که اگر نمایندگان ما از جانب مردم ایران برگزیده شوند این تجدید نظر را بخشی از برنامه های مبرم کار آنان خواهیم دانست.

حزب سکولار دموکرات ایرانیان
٢۵ مرداد ١٣٩٨

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *